| anonim_4396 a întrebat:

Visele inseamna ceva?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
depinde si ce visezi.dar sunt unele vise care chiar te atentioneaza, n umai ca noi nu bagam de seama.
O zi frumoasa sa aihappy

| mona a răspuns:

Majoritatea viselor nu inseamna nimic

| IsabelaIssa a răspuns:

Unele da. De exemplu moartea se anunta cu ceva timp prin vis. Am caz concret in familie. Poti sa cauti pe google- interpretari vise-

| lpavel a răspuns:

NUP! Sunt doar vise! Numai babele cred in vise! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci cand dormi creierul lucreaza.
Dar de exemplu unele persoane chiar au puteri paranormale si pot vrevedea anumite lucruri.
Un vis poate sa prevesteasca ceva, dar nu daca visezi o porcarie acum gata se intampla.

| neca a răspuns:

Am auzit ca visele te pregatesc pentru chiesti din viata reala de exsemplu un om care a visat ca maicasa o sa moara o sa suporte vestile mai usor

| vladelvis a răspuns:

Pai,visele sunt niste imaginari ale noastre pe care creierul le imagineaza din viata reala cred ca nu inseamna nimic.Pa

| MihaelaMiikii a răspuns:

Depindehappy poate, unii spun ca da altii ca nu! eu sincer cred ca da!

| TommoGirl a răspuns:

Fiecare vis are o semnificatie...