| 0Isabelle0 a întrebat:

Voi ce ati face astazi daca ar fi ziua vostra? Astept cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| ci0c0lata a răspuns:

As da un mega party unde ar fi invitati toti prietenii cu mult alcool dar si bauturi racoritoare muzica la maxim \m/
sau ceva mai restrans si mai linistit o iesire la un restaurant cu cativa prieteni mancam pizza bem o cafea un suc ceva neaparat pozee laughing si inapoi acasa
sau in cel mai rau caz as sta in casa in pat butonand telefonul sau browserand pe diferite site-uri pana trece ziua laughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziua mea de nastere?
Atunci as face exact aceleasi lucruri pe care le fac in fiecare zi.
Doar ca, fiind ziua mea, imi voi aminti ca sunt cu 1 an mai batran.

| Bia125 a răspuns:

Poi daca ar fi ziua mea, eu mi-as chema prietenii si i-as invita la un suc/pizza/o inghetata. Depinde de preferinte.