| Skittles19 a întrebat:

Care este cea mai mare dorinta a vostra?
Astept raspunsuri.
Pa, pa!

Răspuns Câştigător
| Biutsssaa a răspuns:

Puteti sa radeti de raspunsul meu, sau sa vi se para ciudat dar eu imi doresc sa fiu din nou mica! Cand esti un copilas mic nu stii prea multe dar ai o gramada de timp sa inveti! Te relaxezi tot timpul, te poti juca din nou, stai fara griji mereu. Zambetul acela inocent de copil este cel mai frumos zambet de pe pamant. Asta este parerea mea. Funda?

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Sa devin super star!

| Deny1333 a răspuns:

Dorințele nu se spun pentru că apoi nu se mai îndeplinesc. tongue
[nu cred în de'astea dar... laughing ]

| 541730 a răspuns:

Poate zici ca zic numa asa, da cea mai mare dorinta a mea este sa fiu foarteee sanatoasa happy

| MeDyw0w a răspuns:

Sa am un catel love struck