| GraveDigger91 a întrebat:

Voiam sa va intreb ce simt fetele atunci cand un baiat care plange (Cand vorbeste despre sentimente sau moartea cuiva, nu cand pierdut echipa meciul) Se gandesc ca baiatul e penibil sau invers, dsu funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as plange cu el. Nu, nu mi se pare deloc penibil, mi se pare foarte induiosator, l-as lua in brate(sa zicem ca imi e iubit) i-as soptii cele mai romantice lucruri despre noi doihappysunt o fire prea romanticahappysi l-as strange cat de tare pot, l-as saruta, l-as manga peste tot... I-as zice te iubesc iubitule etc... Imi plac baietii care plang, dau dovada de sensibilitate, sinceritate etc.

13 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Unele așa ar face, altele nu. Depinde de ce simt ele pentru acel băiat și de cât de înțelegătoare și calde sunt. Deja m-am săturat să tot văd cum băieții sunt puși într-un sac pe care e lipită o etichetă și fetele idem cu altă etichetă. Suntem diferiți oameni buni.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai la unele fete li s-ar face mila de el si ar incerca sa il ajute, altele poate nu l-ar baga in seama, da totusi de ce sa razi de cineva cu probleme? numai oamenii inapti care nu isi dau seama de problemele alora ar rade sau l-ar considera penibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se face greata cititind raspunsul castigator.
Nu stiu ce simt celelalte, dar hai sa-ti zic ce simt eu.Dezgust.In majoritatea cazurilor.Plansul e un semn de slabiciune pentru mine. Poate tine si de cum am fost eu crescuta sau de anumite evenimente din viata mea, dar mi se pare total aiurea sa plangi, mai ales din motive penibile.Nu rezolvi nimic plangand.Nu repari nimic, nu schimbi nimic.Sa zicem ca as intelege in anumite imprejurari(moartea unei persoane dragi lui), dar cam atat."vorbeste despre sentimente"Si nu-mi poate zice ca ma iubeste fara sa planga? Sau care e problema?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne ajungea o DonnaAlba, acum avem două...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pfff.Nu se compara cu Donna.Asta are niste frustrari foarte grave.Si se mai mira de ce nu a avut inca un prim sarut(ca sa nu mai vorbim de sex)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru că duș se face o dată pe săptămână, altfel mori. :)))
https://www.tpu.ro/go-to-answer/16174811/

| Dieneez a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat lol

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dieneez):

Https://www.tpu.ro/go-to-answer/16173494/
Încă una. :))

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu acum.In loc sa multumesti ca ne impartaseste din vasta ei inteligenta, te apuci sa comentezi.Ntz.Nu e frumoslaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și din vasta experiență de viață, căci ea nu vorbește din cărți(nu că ar fi pus mâna pe vreuna) sau din ce a citit de pe internet, ci din surse sigure, bagă la cap! Eu știu sigur că am să economisesc apă după un asemenea sfat. big grin
Și în realitate sunt înconjurat de astfel de ''semidoctORI''.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Clar.Experienta noastra e 0 pe langa a ei.Hmm.Pe mine ma evita persoanele de genullaughingSi Anastasia tot mi-a dat ignore de la primul raspuns pe care i l-am datsad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am o colecție de ignore-uri ce cuprinde toate somitățile comunității: https://i.imgur.com/yQDLGis.png

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ai vrut să auzi de i-ai dat ei funda?laughing)