| AnAndrey1994 a întrebat:

Vreau ceva pareri si sfaturi din partea voastra! Duminica vine prietena mea la mine si sunt singur si vreau sa ii pregatesc ceva frumos si romantic in camera mea! Sfaturi!:*

5 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Un maldăr de haine pe pat în care să se arunce din viteză.

| LegionarulRoman a răspuns:

Fundal sonor: Cedry2k-Barfe despre tarfe! laughing

Cred ca esti singurul capabil sa ia o decizie.(cati ani ai?) Spre exemplu, eu am 15 ani si maica-mea mi-ar arata ea numai cine romantice la varsta asta. happy

| Elenamiki a răspuns:

smugsmug ai o oportunitate super big hug pai unu fai o cina romantica nu prea complicata big hug daca vreti sa faceti nebunii pune petale pe pat prin casa big hug pregateste un film romantic chiar si desene animate daca ii plac este unul''doamna si vagabontul'' e desene dar e dragut :* o sa se amuze si o sa ii si placa puppy dog eyes fai si un mic cadouas daca poti big hug servesteo cu un vin rosu :* sa ai pregatita niste muzica asa mai linistita big hug aa si sa nu fie dezordine in camera big hug fa tot ceti trece prin cap ce crezi ca o saii placa :*:*:*:* mia asta mi-a venit pe moment bafta si seara placuta love strucksmugsmug

| AnAndrey1994 explică (pentru Elenamiki):

Dami te rog o lista cu cateva melodii romantice!

| Gr33N a răspuns:

Salutwinking Deci nu prea le am cu astea dar cred ca ar fi frumos sa faci multa curatenie, sa pui muzica frumoasa in camera, sa lasi geamul deschis sa se aeriseasca camera, sa fii imbracat frumos, sa fii fericit, cauta un film romantic la care sa va uitatiwinking si daca esti mai curajos, dupa film ar trebui sa te sui pe ea sa o ''mozolesti''.