| AlexaDew a întrebat:

Vreau sa duc un stil de viata mai sanatos si as avea nevoie de un "meniu" de luni pana duminica, cu ce as putea manca. NU vreau sa slabesc, deci sa nu fie prea stricte. Multumesc anticipat! :*
P.s. Poate si cateva videoclipuri cu exercitii fizice big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te poţi inspira de aici,
http://www.unica.ro/......29251.html
Te pup!

| SunnyDay88 a răspuns:

Bea apa 40ml/kg in fiecare zi.

papa cate un fruct sau o leguma inainte de fiecare masa.

papa ciorbe in fiecare zi.

nu papa fructe sau alte chestii acide seara.

in rest poti papa normal. totusi evita prejelile si sa papi painea f multa.

| Neah94 a răspuns:

Daca bei cafea dezobisnuiestete in loc de cafea mananca un frunt ceva happy apoi sucuri daca bei cola sau altele cu cofeina incearca sa le excluzi, exerciti poti si dansa decat sa te chinui cu tot felul de (abdomene flotari genoflexiuni) etc noaptea incearca sa o dormi nu sa pierzi timpul aiurea ca asta dauneaza tare mult happy
Sper ca am fost de ajutor tongue