| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi iau un laptop, mai exact asta https://www.emag.ro/......DR6KTDBBM/ Si nu stiu daca este bun pentru gaming, pe langa asta nu stiu nici daca va veni cu windows 10 instalat sau trebuie sa cumpar separat, nu ma pricep la asta va rog sa ma ajutati dau funda! 1

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pe acest laptop iti vor merge toate jocurile, o parte din cele noi vor merge pe setari minime!
Da va veni cu windows 10 preinstalat- asta inseamna ca tu va trebui sa termini instalarea windows-ului!

| AlexaMoltez a răspuns (pentru lpavel):

Multumesc pentru raspuns, am vazut pe Youtube un videoclip si trebuie sa introduc un license key sau ceva...Am nevoie de aia neeaaparat?

| lpavel a răspuns (pentru AlexaMoltez):

NU! Nu va trebui sa pui licenta, cumva au facut ei asta... Oricum daca va trebui iti va cere la instalare si-l vei gasi pe dvd-ul cu windows, daca nu vei avea dvd, atunci nu-ti va cere nici licenta!

| RAY a răspuns (pentru AlexaMoltez):

Eu in locul tau as mai aduna banii si as cumpara ceva mult mai bun ca doar nu cumperi in fiecare zi un laptop, recomand Lenovo legyon 520 sau 720

| iDan11 a răspuns:

Salut, iti recomand acest laptop https://www.emag.ro/......DQTDR7BBM/ Este putin mai scump fata de cel pe care doresti sa il achizitionezi, dar consider ca este mult peste.

| AlexaMoltez a răspuns (pentru iDan11):

Am vazut ca are OS Endless, e pe undeva si cu windows 10 de preferat?