| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, eu de obicei ma joc pr pc, dar f puțin, când ma plictisesc și ma gândesc sa cumpar jocul GTA 5, am cumpărat un laptop, și vreau sa stiu dacă GTA 5 merge pe un asemenea laptop, am sa las mai jos specificațiile acestuia Laptop Dell Inspiron 5567 cu procesor Intel® Core™ i5-7200U pana la 3.10 GHz, Kaby Lake, 15.6", 4GB, 500GB, DVD-RW, AMD Radeon™ R7 M445 2GB, Microsoft Windows 10, Black

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mie cu 4GB RAM memorie imi merge sacadat, cred ca iti trebuie 8GB RAM ca sa mearga perfect.

| petre059 a răspuns:

E foarte bun!

| vLooM a răspuns:

Iti merge 100%, eu am un pc putin mai slab si mi-a mers fara probleme, perfect, deci poti sa-l cumperi happy