| Andres91 a întrebat:

HEY TPU! Vreau sa-mi downloadez si eu photoshop! imi puteti spune ce pot face cu el? Adica cu ce e diferit fata de photoscape?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Photoshop e cel mai complex program de editare foto! Photoscape e o jucarie fata de Photoshop si sa zic ca are un 5% din procesele de editare a Photoshopului.In Photoshop poti face orice in domeniul editing photo, absolut orice! Ca sa iti dai seama despre ce vorbesc vezi pozele
http://www.tutorialul.ro/ce-se-poate-face-in-photoshop-partea-i.html

| ThePrinceJoker a răspuns:

Are mai multe optiuni si cum sa spun... e ca un ubgrade dar nu e e mult mai sofisticat!