| Iulian09 a întrebat:

Ce imi recomandati PhotoShop sau PhotoScape?
Si daca imi puteti spune va rog cum sa lucrez cu ele, big grin

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

PhotoShop, cauta tutoriale pe internet.

| Karakter1 a răspuns:

Iti recomand photoscape.Este cu mult mai usor si accesibil de utilizat! Nepotul meu de 10 ani se pricepe si singur sa invatat, asaca succes si tie!

| Andreea1566 a răspuns:

Salut eu am photoscape si nu prea e interesant am avut si photoshop si mi se pare mai bun. Daca vrei sa nu iti mai bati capul cu downloadarea poti folosi:www.pizap.com si e foarte dragut. Sper ca te-am ajutat fundita?

| DianaDecember24 a răspuns:

Photoshop mi se pare cel mai bun pentru editarea fotografiilor happy