| MBLAQ a întrebat:

vreau sa-mi fac si eu cont pe facebook si nu prea stiu ce nume sa imi pun. cateva idei?(numele meu e mirabela)

5 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

Pai trebuie sa iti pui numele tau Mirabel si numele de familie.Cei care isi fac conturi pe facebook gen ana scumpika si altele sunt niste pitipoance.Am venit pe hi5 am pe facebook si acolo neau urmat.Asa ca te indrumez sa iti pui numele tau si prumele ca lumea sa stie sa te caute.
Funda

| just4ubr2015 a răspuns:

Mirabela dulce se seduce

| AAlinaaa a răspuns:

Eu zic sa iti pui numele tau normal.Nu trebuie sa iti pui pe facebook cine stie ce nume, cum ar fi pitipoancele alea cand le vad numele innebunesclaughing. Pune-ti numele Mirabela + numele de familie.Simplu.Pentru ca facebook este o retea de socializare! big grin

| MBLAQ explică:

Nu neaparat mirabela scumpika sau ma rog orice alt nume de piti..ma refeream la ceva care sa rimeze cu numele meu sau macar sa aiba legatura...

| MBLAQ explică:

Ce ziceti de M&M?