| anonim_4396 a întrebat:

Ce nume de facebook sa-mi pun? thinking Nu vreau numele meu complet. Ma cheama Laura Antonia dar imi place mai mult al doilea nume happy. Imi dati cateva idei?

Răspuns Câştigător
| Alexutsza a răspuns:

Poti sa-ti pui asa:
- Laura Antonia (ai spus ca nu iti place dar ai un nume superb)
- Numele de familie + Antonia
- Antonia Laura
- Antoo Antoo
- Anto + Numele de familie
- Antoniaaaa ta
- Antonia Frumoasa
- Antonelaa Anto
- Toni Antonia
- Antonia L.
- Laura A.

Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| hermione a răspuns:

Antonia

| hermione a răspuns (pentru hermione):

Scuze, n am scris tot. Antonia Lary sau Antonia

| larissuka a răspuns:

Sincer Ai un nume foarte frumos! iar daca Lumea te stie bine dupa numele tau de ce nu?! daca ai o anume porecla Ti-ai putea pune (daca prieteni te stiu dupa ea) de expemplu : " Antonia mikutza ". da eu zic ca numele tau e foarte frumos, sincerwinking

| amaliaamely a răspuns:

Nela-Antonelahappy
Sper ca te-am ajutata