| sbafbsvlisach a întrebat:

Vreau sa-mi fac un magazin online cu bijuterii handmade si nu stiu ce nume sa punsad Vreau sa fie dintr-un singur cuvant da unul dragut care sa se potriveasca cu stilul. Ceva idei?

5 răspunsuri:
| Heyyy a răspuns:

-Handmade jewelry
-Handmade by...

| YourDreams a răspuns:

POti pune: MadameBijoux (Handmade), (Numeletau)Bijoux. Cam asa ar suna foarte bine. Multa bafta.

| sbafbsvlisach explică (pentru YourDreams):

Pai as vrea sa sune ca sa zicem Smykker, cum e pe daneza.Da cuvantul asta mai mult seamana cu un nume de catelus asa ca voiam ceva de genu asta

| Taloi_Liviu_1970 a răspuns:

Dupa ce ii gasesti numele te invit sa citesti raspunsurile de aici: http://ecompedia.ro/de-unde-incep.html Succes!

| sbafbsvlisach explică (pentru Taloi_Liviu_1970):

Mersi! Mi-au fost de mare ajutor.