| alexandraalle96 a întrebat:

Vreau sa știu daca mi-ar sta bine, daca m-as vopsii blonda, eu având parul de culoare saten, iar ochii albastriihappy am nevoie de păreri din partea voastra! Multumesc!:*

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca tu esti in poza de la avatar, da. S-ar potrivi foarte bine blond deschis.

| JustMusic a răspuns:

Blonzi cu ochi albastri arata bine, maojoritate blonzilor sunt albastri.Dar bruneti cu ochii albastri arata mai bine.Parerea mea doar.

| Rooobi a răspuns:

Ti-ar sta mult mai bine blonda daca ai ochii albastriwinking

| LuciaCristina1996 a răspuns:

Da, ti-ar sta foarte bine

| Bogdan_Buruiană_1997 a răspuns:

Sincer e combinatia mea preferata blonda cu ochi albastriwinking

| alexandraalle96 explică:

Da eu sunt in poza de la avatar!:* si multumesc NorthernShadow

| alexandraalle96 explică:

Multumesc frumos tuturor pentru ajutor!:* sunteți toți niște draguti!

| raulboys12 a răspuns:

Hey Alexandra, ti-ar sta bine deoarece ai ochii albastrii :X. Iar fetele blonde cu ochii albastrii sunt cele mai frumoase (parerea mea) de altfel si tu o sa fii foarte frumosa daca te-ai vopsii blonda.