| RoxyLaLa a întrebat:

happy
Vreau sa transform un cont cu Sore Mihalache in pagina si nu stiu daca sa ma hotarasc sa fie pagina cu cineva din LaLa Band sau sa o transform intr-o pagina normala cu notite, meme-uri etc happy Dati-mi si idei de nume, va rog :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite niste idei
- Sore Mihalache
- Sore
- Like a boss
- Notite
- you
- Forever alone
- I'm not a BITCH!
- Bubu si Sofia.
- Alina Eremia
- Dorian Popa
- Femeia trebuie iubita.
- Toti suntem egali.

Sper ca te'am ajutat. FUNDA?

3 răspunsuri:
| bosshori a răspuns:

Ai de capul meu, nu mai faceti copii la paginile altora, deja ii plin fb-u de pagini din astea false, sterge-o si fa-ti tie, asta ii obsesie-recomand psiholog!

| RoxyLaLa explică (pentru bosshori):

Ba idiotule, daca nu ii suporti pe llb, tine-o pentru. tine.
Contul meu e cu FAN SORE si am 5000 de pr si 2000 de abonati si vreau sa-l transform in pagina.winking
Eu am vazut-o in realitate de 3 ori asa ca nu mai comenta :*

| bosshori a răspuns (pentru RoxyLaLa):

Bravo ca ai vazut-o de 3 ori pe t*rfa aia, felicitari de obsedata!
a si MU*E LABABAND!