| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va rog ceva? Vreau sa-mi spuneti ideile voastre originale daca ar fi sa incepeti un vblog. Nu vreai sa incep asa ceva daca la asta v-ati gandit, doar ca ma enerveaza oamenii care o plagiaza pe Tequila si vreau sa vad daca romanio au vreo idee care sa nu fie facuta in ROMANIA. Nu e nicio problema daca ideea e de afara dar sa nu fie ceva ce ati vazut facut de romani. Astept ideile voastre... Pentru cele mai bune funda!:*

2 răspunsuri:
| xXBuburuzaXx a răspuns:

P.S: Scuze pentru cele 2 greseli, am scris foarte grabita

| Mhmmmmmmmmm a răspuns:

Daca m-as apuca eu de vlog, as discuta despre lucrurile care ma preocupa pe mine in materie de muzica, dragoste, filme, idei nebunesti etc.Adica as vrea sa fiu foarte deschisa cu oamenii. Sa-mi exprim parerile libera, fara sa am un limbaj sofisticat..sa fiu eu.Chiar mi-as dori sa stie lumea cum vad eu anumite lucruri. Crede-ma, le vad altcumva decat le vad altii.