| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va rog ceva? Vreau sa-mi spuneti ideile voastre originale daca ar fi sa incepeti un vblog. Nu vreau sa incep asa ceva daca la asta v-ati gandit, doar ca ma enerveaza oamenii care o plagiaza pe Tequila si vreau sa vad daca romanii au vreo idee care sa nu fie facuta in ROMANIA. Nu e nicio problema daca ideea e de afara dar sa nu fie ceva ce ati vazut facut de romani. Astept ideile voastre... Pentru cele mai bune funda!:*

1 răspuns:
| darkinside21 a răspuns:

Deci, în primul rând, dacă este o idee de afară nu se mai cheamă originală, se cheamă furată. Doi, noi îți spunem idei originale de vblog și tu le pui în aplicare sau cum?