| kidie a întrebat:

vreau si eu niste status-uri pls!:X:X:X dau fundabig grin

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

1. "Ceea ce-ţi scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucaţi de suflet şi minte, căci dragostea nu se scrie se simte…"
2. Dumnezeu ne-a dat 2 picioare să mergem, 2 mâini sa ţinem, 2 ochi sa vedem, 2 urechi sa auzim, dar de ce ne-a dat o singură inima? Pentru că pe cealalta i-a dat-o altcuiva ca tu sa o găseşti…
3. Dragostea se naşte din priviri, creşte pe buze şi moare în lacrimi!
4. Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar dacă mi-ar rămâne o singură secundă in plus… te-aşi iubi!
5. Dragostea este singurul joc care se joacă în 2 şi ambii caştiga…

| kidie explică:

Status-uri noi... daca se poate cat mai multe