| kyrky a întrebat:

Vreau si eu niste status`uri pentru cea mai buna prietena... pot sa spun "sora". la cele mai multe dau funda :X:X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/

bafta!

fundita?:o3

1 răspuns:
| imagine a răspuns:

A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger. – Nichita Stanescu
Prietenii mei nu sunt multi, dar sunt nenumarati. – Nichita Stanescu
Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima. – Gabriel Garcia Marquez
Prieten ne este cel care ne cunoaşte, şi cu toate astea ne iubeşte oricum.
Poti sa ii scrii orice, scrie doar te iubesc si numele ei.Nu trebuie sa fie ceva complicat, ci sa vina din inima.