| Georgyii a întrebat:

Heyy Tpuu:X. vreau niste status noi nu conteaza! Fundabig grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

1. Logica te va duce din punctul A in B. Imaginatia te va duce oriunde.

2. Vara nu dorm... poate totusi un pic
3. Where have you been all my life? :X
4.
Me and you together
Only forever
Don`t let me go
Love me like you know

5. Caracterul nu este îmbrăcămintea făcută la croitor pe măsurile noastre; e haina din dulapul sufletului care s-a croit singură.

6. Într-o epocă nebună, a se crede neatins de nebunie este o formă de nebunie.

7.Nu mă simt în stare să zbor, m-am născut fără paraşută

8. Îmi place munca, mă fascinează. Pot sta ore în şir să mă uit la ea

9. Fotbalul este popular pentru că prostia este populară.

10. Lumea nu va fi distrusă de cei care fac rău, ci de aceia care îi privesc şi refuză să intervină.

11. Linguşirea este o monedă care îl sărăceşte pe cel ce o primeşte

12. Banii fac mulţumire, mulţumirea face bucurie, bucuria aduce sărăcie şi sărăcia face minte

13. Eşti atât de minunată
Nu te-aş da pe lumea toată.
Te iubesc ca pe-o vedetă,
Scumpa mea... motocicletă!