| luciana_8039 a întrebat:

Vreau si eu un ajutor urgent.Am o problema mai delicata si poate ma puteti ajuta voi.Am cateva fire de par in zone foarte importante ca de exemplu pe sani si in zona sanilor, pe fund, pe burtica si pe sapte.Nu stiu ce sa fac sa scap de ele(in niciun caz nu vreau depilare asta sa fie clar din start ca nu cumva sa imi dea raspunsul asta cineva). Eu m-am gandit sa il decolorez dar nu stiu daca este vreun risc in afacerea asta si daca se decoloreaza permanent si cu ce produse se pot face decolorarile, de unde le pot cumpara si cum sa decolorezstraight face. Daca e vorba de decolorare vreau toate detaliile va rog, asta ca sa nu fac vreo boacana.Pls ajutati-masadPentru cel mai bun si eficient raspuns dau funditahappy. mersi

2 răspunsuri:
| Juliebelle a răspuns:

Pai de decolorare, nu stiu ce sa-ti spun, dar poti folosi lama de ras, chiar daca nu vrei epilare, Daca ai folosi altceva poate ar durea, dar cu lama nu doar, e simplu.La altceva nu ma gandesc thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lady blue, cu lama?!?! vrei s ii creasca padure?straight face