| PrisonerInYourLife2 a întrebat:

happy vreau statusuri tari si faine dar sa nu fie de dragoste! pot sa fie triste, happy.acel moment cand...si vreau si dinalea la care sa razi mult laughing
P.S dau funda la cele mai multe si mai faine!
Si are careva kiwi? laughing (aplicatie) laughing
Daca da cum va cheama? laughing tongue

Răspuns Câştigător
| Deni237 a răspuns:

Salut! Iata cateva, sper ca-ti vor placea laughing

Cand nevasta tace, sa nu o intrerupi!

Daca ar trebui sa cobor la nivelul unora, as da de petrol.

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

Cum iti asterni, cum vine altul si se aseaza in locul tau.

Doar doua lucruri sunt infinite: universul şi prostia umana; iar de cea din urma sunt foarte sigur.

Este foarte periculos sa fii sincer in conditiile in care nu esti si prost.

Nu fi trist, nu fi suparat..si Frankentein era urat

Nu te considera urat! Considera-te o maimutica mai simpatica!

Mananca cat doresti tu de mult, iar daca oamenii vor incepe sa te critice pentru greutatea ta, mananca-i si pe ei!

Cel ce rade la urma, mai mult ca sigur nu a inteles gluma.

Prietenia adevarata este cea care s-a nascut fara motiv.

Sunt o doamna, dar atunci cand sunt nervoasa sunt un demon sadic si malefic din iad care te va face sa iti doresti sa nu te fi nascut...Si cand sunt fericita fac prajiturele si chestii.

I saw that.
- Karma

I used to smoke weed. I still do, but I used to, too.

O plimbare in padure ma ajuta sa ma relaxez si sa scap de tensiune... Faptul ca tarasc dupa mine un cadavru ar trebui sa fie complet irelevant.

Acel moment cand esti la dentist, si desi acesta are mainile in gura ta, el te intreaba ceva si se asteapta sa ii si raspunzi

Unii oameni imi sunt precum gandacii, nu mi-e frica de ei... dar mi-e scarba!

Unii oameni sunt precum norii, atunci cand dispar imi fac ziua mai frumoasa.

Lasa-ma sa-ti ghicesc in palma. Linia vietii e bifurcata si pe linia dragostei nu sunt eu.

Toti se plang ca nu au bani - dar ca nu au minte nu se plange nimeni

Am ajuns si la capitolul asta... Sa zambesc chiar si cand inima imi plange si sufletul e terminat, dar stii cum e? Ce nu te omoara te face mai puternic!

Dragi femei singure, va rog incetati sa mai spuneti ca ar trebui sa renuntati si sa va luati o pisica. Daca niciun barbat nu va vrea, va rog sa nu forati o biata pisicuta sa traiasca cu voi.

Acel moment cand copiezi la un test, si profesoara incepe sa se uite la tine, iar tu incepi sa te uiti in sus si sa te prefaci ca te gandesi.

De maine ma apuc de slabit! (Sezonul 7, episodul 125)

Acel moment cand esti la ora de matematica, si nici macar nu intelegi ce nu intelegi.

Acel moment cand nu dai peste nimeni cunoscut pe strada si te gandesti : Banuiesc ca voi purta aceleasi haine si maine.

Casatoria este atunci cand ii spui sotiei tale ca este frumoasa, chiar daca arata ca un tractor.

Oamenii care iubesc mancare sunt mereu cei mai buni oameni.

Acel moment cand te trezesti dimineata pentru a merge la scoala si stai pe marginea patului, uitandu-te la podea fara niciun motiv.

Sunt in momentul acela al semestrului in care daca o masina m-ar calca, probabil i-as multumi simpaticului strain.

Hai sa jucam un joc care se numeste : Tu-mi aduci mancare si eu o mananc.

Sunt unii care seamana intre ei. Iar eu seman singur, las-o incolo de treaba.

Daca as primi un leu pentru fiecare data cand am fost numita frumoasa, as avea un leu. Multumesc mami!

Prietenii si rudele au privilegiul de a fi mai nesuferiti decat ceilalti oameni.

Putem spune ca ne stim din totdeauna. In momente grele ne-am intins una alteia mana.

Nu este sarac acela care are putin, ci acela care cere mult.

Viseasa ca si cum ai trai o vesnicie, traieste ca si cum ai muri maine!

Traieste viata in goana asta nebuna... trece un an de zici ca a trecut o luna!

Da sansa fiecarei zi sa fie cea mai frumoasa din viata ta!

Tragedia vietii nu este ca se termina atat de repede, ci ca asteptam atat de mult sa o incepem

Ioi am obosit laughing) Sper sa iti placa, unele le stiam eu, si la unele radeam singura cand le scriam laughing) Eu nu am kiwi sad (Nici macar fructul.laughing) ) Sper sa-ti placa si ca ai ras macar putintel laughing) Si scuze ca sunt asa alandala, dar le-am scris dupa cum mi-am adus aminte de ele :*