| Anamaria150 a întrebat:

Statusuri noi >:? Dar nu vreau site'uri sau statusuri dinalea care au inaintea lor "Statusul 20" de exemplu. vreau statusuri noi, de dragoste, triste, indiferenta, prietenie:* funda >bineintelesbig grin

Răspuns Câştigător
| Addeeee a răspuns:

Inca o clipa si as fi putu sa uit nefericirea.dar clipa a trecut...si...totul s-a pierdut

Nu stiu sa-ti spun exact ce anume, insa vreau sa stii ca ai ceva special, ceva ce nimeni nu are. :X

Cum poti sa uiti asa de mine`, si de`a mea iUbire? sigh

Stiu ca e vina mea ca nu pot pleca Ar fi trebuit sa-mi vad de viata mea Ma amageai, imi vorbeai despre noi Ce usor ma faceai sa ma intorc inapoi.

Nu are rost. Vorbele de mult s-au sters.Nici tu dar nici eu mai departe nu am mers.E greu s iubesti si sa nu fi iubit.S-arunci in trecut tot ce ai simtit.

Erai naturala, te simteai bine, si se vedea.Iti cauti jumatatea, si ti-ai cautat`o printre multi. Majoritatea erau copii care se credeau adulti. happy

Si chiar daca n`am fost prima. stii si tu, sunt singura care conteaza

Zambeste`! Tu esti tot ce am mai bun/.

Fundaa?batting eyelashes