| Senyorul a întrebat:

Vreau un program sa imi curat leptopul de virusi si apoi sa imi bag antivirus. Cine ma ajuta?
FundA

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''-Descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi.
-Descarcă şi instalează un program antivirus gratuit, este bun şi avast! 6 free (Avira 2011 free ori AVG 2011 free), tot de pe site-ul oficial.''
Eu am urmat sfatul asta si mi-a fost de folos.