| Stefania a întrebat:

Buna:-X! Cine imi da si mie ceva program de antivirus, am multe virusi si vreau ceva antivirus sa nu mai amsad. Cine imi da? Dau funditabatting eyelashes

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nod32.Mai treci pe la scoala.Esti la pamant cu limba romana.

| LNK a răspuns:

Da, cred ca toti avem "multe virusi".
Recomand Avira sau NOD 32.

| DeyCj a răspuns:

Încă un plus pentru Avira. Mi se pare cel mai bun după AVG.

| hrdcore a răspuns:

Norton internet security

| Ea12345 a răspuns:

Eu folosesc Avira si sunt multumita.Il poti lua de aici: http://download.cnet.com/......22935.html

| Incubus a răspuns:

Se pare ca sunt singur cu urmatoarea recomandare:daca nu poti face rost de bit def(ffff bun)incearca AVG9, si sincer cred ca este mai bun cu mult decat si avast si avira (ultimul tip am avut si eu si este simplu dar si prost)si este gratis cauta cu google

| Incubus a răspuns:

Roxi sa stii ca nici un antivir din lume nu scaneaza cu calcu oprit (cel mai simplu motiv ar fi ca nu se invarte hardu)si nici virusi nu se sterg singuri(nu vreau sa fiu rau )si despre AVG aveti grija sa fie versiunea 9 ca 8 este depasit si la cat este de bun:am avut si AVG si bit def cu licenta (actualiare zilnica)si tin sa spun ca nu a depistat ceva bitu fara sa sara si AVGul ca sa nu mai zic de net cand cautati cu google veti observa niste stelute in partea dreapta sus a fiecarui rezultat (daca este verde situl este sigur si daca este rosie are virusi )asta pentru ca si googl foloseste acest antivir (printre altele)aveti si protectie mail si actualizare automata zilnica la program si de mai multe ori pe zi la baza de date(virusi)este simplu de utilizat si poate fi setat sa rezolve singur problemele cu care se confrunta pe voi doar anuntand detectia sau blocarea unui virus. apropo am incercat si modul paranoia si asa nu mai lasa nici "prajiturelele" sa se instaleze si da poate fi programat sa scaneze singur si daca este calcul oprit la acea ora si zi atunci va scana cand porneste calcu, dar nu recomand ca eu unul zic ca puteti si voi sa tineti minte sa scanati macar o data pe luna, altfel in momentul scanarii el ocupa procesorul si o sa va treziti ca mere greu calcu si nu o sa stiti de ce cu atat mai rau daca faceti si un joc(aprp:toate antivirurile ocupa toate resursele calcului la scanare unele si intentionat ca sa reduca capacitatea de reactie a posibililor virusi care sunt facuti(aia mai rai) sa atace antiviru la detectie)
Avira este de la microsoft si ca orice fac ei :media player; vizualizator de fotografii; emailu si altele, si antiviru este ffff naspa
nodu a murit in fata mea cand un virus a facut sa dispara jumatate din el
si avast nu l-am incercat (nu mi-a placut de la prima vedere)
nortonul este bun dar doar daca este cu licenta cu gaselnite de pe net
si bitu este greu de gasit cu licenta dar si probabil cea mai buna protectie (este de asemenea si mare dar nu degeaba:iti gestioneaza TOATE intrarile si iesirile de retea(orice tip de retea)ca sa nu mai zic ca poti bloca si accesul unor aplicatii la net )
da dario ai dreptate, eu iti recomand(tie nu lu deea) o carte fff buna care cred ca o sa iti placa daca esti atat de inteligent:BUNELE MANIERE. Ai auzit de ea? poti sa faci observati sau glume si fara sa jignesti!

| Stefania explică:

Aveau dreptate ceilalti... Voi chiar doar sa jigniti stiti...sad

| ♥┘ℜø©ֆ¡ ┌♥┘ a răspuns:

Am eu un antivirus AVG.
de aici il poti descarca http://free.avg.com/ww-en/homepage

Se scaneaza singur la orce ora pui tu acolo de exemplu la mine la ora 12:00 si nu trebuie sa fie deschis PC-ul sa se scaneze.
Virusii se sterg singuri.
Nu iti i-a mult timp pana se descarca si nu ocupa mult loc.(nu e foarte mare )

Pa-pa!

| inger-ranit a răspuns:

""am multe virusi." rolling on the floor romana de balta... nu crezi ca ar trebui mai intai sa inveti sa faci acordul? laughing

cati ani ai... 5? laughingrolling on the floor

si eu am avira si e foarte bun happy

| andyeyes99 a răspuns:

Avastul deoarece e free si nu iti mananca nici multe resurse si il poti descarca de aici: http://www.avast.com/en-eu/index

| ThaPower a răspuns:

Mai bine ia Avira AntiVir Personal - Free Antivirus si cauta in google.ro avira antivir download! si nu stiu adica iti recomand AVG9

| IceWhisper a răspuns:

Stiu eu unul.Merge foarte bine.
Se numeste:Avira Antivir Personal.
Nu uita de fundita!