| Anonimul49 a întrebat:

Vreaua niste poezii de dragoste dar sa fie scurte. Cel mai bun raspuns primeste funda! HELP plsssss

6 răspunsuri:
| Cleopa a răspuns:

Daca vrei poezii de dragoste, atunci apuca-te de scris... daca tu nu stii sa le scrii, de ce le vrei? ca sa folosesti plagiatul?

| Anonimul49 explică (pentru Cleopa):

Pai scriem tu. Ca asta am vrut

| Anonimul49 explică (pentru Cleopa):

Pai scriemi tu. Ca am vrut niste poezii de dragoste... ce e mare lucru sa imi scrii niste poezii de dragoste scurte?
Pana ai scris mai sus scriai poezia

| Cleopa a răspuns (pentru Anonimul49):

Si tu la fel, pana ce imi raspundeai scriai o poezie... spor la compus

| Anonimul49 explică (pentru Cleopa):

Vai ca te doare mana. Si da pe mine ma doare mana.Pai daca stiam si stiam cum sa compun nu mai intrebat "DESTEAPTO"