| RoxieXoxo a întrebat:

:X:X
Am 14 ani, am ochii verzi-galbui (superbi zice prietenii)big grin, am o spranceana si o geana bruneta si o spranceana si o geana blonda (ciudat) am 1, 60, sunt blonda - satena am parul pana la umeri si breton intr-o parte. Imi tin parul desprins, normal, sau eventual imi prind bretonul sus. Obisnuiam sa-l intind cu placa dar l-am arsstraight facecrying.
I need your HELP!
1. Cu ce ma pot spala/ Cu ce pot trata parul pentru a nu mai fi tocit (o solutii e sa ma tund baieteste phbbbbt)
2. Ce coafuri imi recomandati? Ceva nou, trendy, pentru par scurtbig grin si LOCA!big grinbig grin
Fundoi:X:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| äπđÿ a răspuns:

1 - GAZ rolling on the floor))) si nu te tunde baietess'te radete pe cap iti sta mai bine
2 - trendy e la moda tuns cu ciobu de preferat o masina de tuns iarba si pentru loca :X iti recomand priza rolling on the floor)))) te face loca de tot

Glumeam rolling on the floor))))))) laughing)) sper ca nu te'ai suparat laughing daca ai ceva de zis da'mi pm rolling on the floor) inca o data repet glumeam laughing))

1 răspuns:
| RedHair a răspuns:

Ce-mi place cum ai formulat intrebarea laughing La inceput te descrii ca pentru. un anunt la matrimoniale, dupa, brusc, problema laughing
Cat despre par, cauta pe Google. Imposibil sa nu gasesti!

Bafta!