| Smiiiile a întrebat:

HEY TPUUU! Mare, mare, mare urgenta! Deci eu si fratele meu avem acelasi cont de Metin2 BlackMagic, iar el, vazand ca eu fac rost de iteme si cresc bine a schimbat parola contului. Exista vreun program care sa imi arate parola? sau ce sa fac...

2 răspunsuri:
| Ideea a răspuns:

Dai am uitat parola pe site si intra pe ID de mess si iti da parola.
Altfel nu se poate.

| Metin2CoraMD3 a răspuns:

Pai daca e pe adresa ta facut contul, du-te pe site si dai am uitat parola si o schimbi, daca nu roagal sa iti spuna si tie parola