| Daydream a întrebat:

Hey! Trebuie sa-mi aleg un sport la care sa merg,pentru miscare,nu performanta sau altceva. Puteti va rog sa imi enumerati niste sporturi, unde sa fie si copii de varsta mea (14ani)? Daca aveti alte idei,dar NU inot,volei,baschet,karate, tennis! Funda
Scuzati categoria

4 răspunsuri:
| tina28 a răspuns:

Dans sportiv pentru cateva luni e perfect intalnesti adolescenti de varsta ta plus ca socializezi si iti faci prieteni noi, recomandarea mea pentru tine happy

| William a răspuns:

Inot.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cred ca atletism ti s-ar potrivi cel mai bine.

| Rebeka88 a răspuns:

DANS! nu te-ai gandit? sau gimnastica, poti cauta si pe net. FUNDA?