| Moments a întrebat:

Hey. Trec printr-o perioada destul de dificila și doresc un sfat.
Prietenul meu s-a despărțit de mine doar ca să iasă cu alta fata și sa nu se simtă vinovat ca a înșelat. Lucru pe care l-am aflat la o săptămână după despartire, despărțirea având motivul "Nu e vina ta dar nu suntem compatibili", țin sa menționez ca relația a avut 7 luni.
Am nevoie de un sfat care dă ma ajute sa trec peste...

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

O să îți găsești și tu pe altul cu care o să fii compatibila. Cu forța nu puteai să îl ții langa tine și măcar omul a fost sincer și nu și a bătut joc de tine sa te insele.

1 răspuns:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Sfat amical, este să lași trecutul în urmă și să mergi mai departe! Mulțumește lui Dumnezeu că măcar a avut bunul simț să te lase și nu a "jucat" la două capete!
Ce ai pățit să fie o lecție de viață! În rest, e vară, cald, ieși din casă prin parc, la aer liber și să te gândești la ce hobby-uri ai pe care să la faci, practici!