| LuLu1234 a întrebat:

Hey useri TPU. as avea si eu o intrebare. A aparut cumva cartea The Gathering impreuna cu revista Bravo? daca nu, cand apare? dau fundawinking peace.

Răspuns Câştigător
| Scriitoarea a răspuns:

Nu,nu a aparut. Si nici nu cred ca o sa apara prea curand, ca din 17 ianuarie incep cartile din Jurnalele Vampirilor. si sunt parca vreo 4 nr, daca nu ma insel. oricum, daca sunt mai multe, mai intai o sa puna la vanzare primele 4 volume, urmand ca sa se puna si celelalte daca o sa vanda primele. Poate mai incolo... fundita?

| LuLu1234 explică (pentru Scriitoarea):

Oooooooofffff... nu-i coreeeeeeeect... mersi ca mi-ai spus

2 răspunsuri:
| Scriitoarea a răspuns:

Da stiu, dar asta e... poate o sa apara tptusi, depinde de editura leda daca mai colaboreaza cu bravo sau nu.