| anonim_4396 a întrebat:

Am facut pana la urma masca cu ulei de ricin, de masline, miere, zeama de lamaie si galbenus de ou. Dar nu am reusit sa stau decat 30 de min. cu ea in par din cauza mirosului! Deci mirosea groaznik laughing))) ce sa fac sa nu mai miroase in halul ala? Sa scot oul din compozitie? Fundita

1 răspuns:
| MâţaD a răspuns:

Pai nu,deoarece oul este foarte util. Oricum,dupa ce iti pui compozitia in cap si o lasi sa isi faca efectul, te speli de doua ori cu sampon, si mirosul dispare!