| Carinka20 a întrebat:

Hey,va rog spuneti-mi care e mai bun fotoaparat digital-Nikon sau Canon? ....sau chiar niste idei de fotoaparate bune....plus,vreau o calitate cu culori viihappy

2 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Buna! Eu as alege Nikon, clar! Este mai bun, chiar daca amandoua sunt Japoneze, mai ieftin, fotografiile iesa super super bine si este mai usor de folosit, iar in ceea ce priveste claritatea si culoarea unei poze este mai mult decat foarte buna!
O zi buna! :*

| pagetoc a răspuns:

Ambele sunt foarte bune, depinde de cati bani ai. pe langa asta trebuie sa-ti cunosti aparatul foarte bine ca sa scoti poze de calitate. Aici gasesti aparate ieftine: http://ow.ly/miAs1.
Bafta!