| DjBattle a întrebat:

Am nevoe de ajutor. Cei care se pricep in fotoaparate profesionale, imi puteti propune un fotoaparat bun? Vreau sa-mi cumpar dar nu stiu de care anume! Dau fundita.

2 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Un aparat foto profesional si cel mai bun este NIKON dar eu am si Sony si este foarte bun

| rraresh a răspuns:

Cam care ar fi bugetul tau? Cand zici aparate profesioniste te gandesti la DSLR. Daca nu ai mai pus mana pe asa ceva iti recomand un Nikon D3000 cu obiectiv 18-55 mm care te duce la maxim 1700 lei, daca ai bugetul mai mare si vrei ceva mai bun tocmai ce a aparut Nikon D5100 care cu obiectiv 18-55 mm te duce la maxim 3600 lei.