| Sava_Valeria_2000 a întrebat:

Hey,vara aceasta m-am gandit sa plec cu prietena mea la picnic,stim locul dar nu prea stim ce sa luam,dorim ceva simplu, care putem sa-l luam de acasa... Funda la cel mai bun folositor si rapid raspuns..Mersi

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru picnic este bine sa luati chestii care s epot manaca cu mana, fara sa curga sau sa se strice repede, precum: paine, brazana, rosii, castraveti, fructe, prajiturele de casa, placinta, biscuiti, ce aveti prin frigider si apa rece binenteles.

| Sava_Valeria_2000 explică (pentru Violleta2022):

Mersi mult, imi este de ajutor raspunsul tau.

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Ceva pe care sa stati, apa + mancare * fructe, prajiturele si sandvis-uri*

| Divy a răspuns:

Un coș de picnic laughing O minge gonflabilă big grin

| Assassina a răspuns:

Mancare,paturi(daca se face frig), si un pachet de carti sau nu stu un j0c gen Catan, sau luat niste boxe si casti si nu stiu ce vreti ca sa ascultati muzica.Nu prea inteleg intrebarea, scuze-ma, sunt poate putin obosita, dar chiar nu stiu la ce te referi...

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Asternut pe care sal pui jos, ceva mincare, apa