| Deby' a întrebat:

Hey! Voi de ce vat`i inscris pe TPU? Sa gasiti raspunsuri la intrebarile voastre, poate sa raspundeti la intrebarile altora? Sau doar asa de `fun`? De ex. eu pun o intrebare si sunt maxim 6 persoane care imi raspundlaughing[ chiar vreau sa vad cati imi rasp la astabig grin]. Sunt unii care cred ca siteu` asta e naspa nu stiu ce... daca nu va convine, nu mai intrati aici! Reiau deci. De ce va`ti inscris pe TPU?happy Eu cred ca acest site e super. original si utilhappy

Răspuns Câştigător
| wanda a răspuns:

Siteul chiar ii fainbig grin.m.am inscris pe TPU si pentru a raspunde la intrebarile alotora dar si pentru a primi putin ajutorhee hee si da...asa ehee hee la unele intrebari nu raspunde nimenioh go on am patitlaughing

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai aflu lucruri noi si imi fac multi prieteni.si rad ca o nebuna zi de zihee hee pentru ca unele intrebari sunt de'a dreptul hilare rolling on the floor.

| Libelle a răspuns:

Buna. Eu m-am inscris pentru ca m-am saturat sa postez anonim intrebari care imi foloseau - am gasit siteul absolut din intamplarelaughing sh acum realizez ca imi este foarte util

| Silvia a răspuns:

Eu nici nu ştiu de ce m-am înscrislaughing. Când am venit pe site nu prea ştiam care e treaba pe aici. Mi-am făcut cont pentru că mi s-a părut un site interesant, nu neapărat pentru a ajuta sau a fi ajutată.thinking

| PurpleLadybug a răspuns:

Da. TPU e unic. eu m-am inscris pentru ca am postat odata un raspuns la o intrebare, si nu am vrut sa'l tr cu anonimbig grin.
Si da, am observat ca mai multi raspund la intrebarile care cer id'ul lui Miley Cyrus, spunand ca nu are Yahoo, decat sa raspunda la o intrebare care chiar are nevoie de raspuns.
take carepeace sign

| unione a răspuns:

Am vazut un anunt pe alt site, un link
In alta ordine de idei, se scrie ''v-ati inscris'', domnisoara, nici vat'i, nici va'ti

| yanny`s a răspuns:

Pentru a raspunde la intrebari:*

Răspuns utilizator avertizat
| ● Ďعw a răspuns:

Pai am avut o pb si am vrut sa vad pareril altorahappy si m-am inscris. mi s pare un site misto si original:p

| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a răspuns:

Pai e adevarat ca vreau sa gasesc raspunsuri la intrebarile mele, insa m-am inscris pentru ca ajutam diferite persoane(adica le raspundeam la intrebari anonim si am observat ca cei care aveau cont pe TPU ziceau ca sunt ''invadati'' de anonimi)de asta mi-am facut contwinkingChiar imi place sa raspund la intrebari, cu toate ca sunt noua pe aici si am putin timp liber, insa cand pot mai raspund la intrebarihappy

| Deby' explică:

Don`sorule. suntem o tara libera, deci scriu cum vreau ewwinking

| doina_2123 a răspuns:

Salut! Eu de ex. m-am inscris din curiozitate pentru ca am dorit sa raspund la o intrebare de pe acest sait si astfel m-am inrejistrat.

| vyrus3l a răspuns:

Cred ca plictiseala este de vina...

| deeah a răspuns:

Buna...am intrat pe acest site din simpla curiozitatea. si am facut un lucru foarte tare e un site superb.si foarte interesant...