| bubuheartsthill a întrebat:

Hey! vreau sa aflu parola unu id se poate sa ma ajute si pe mine cineva? vot si funda love struck

3 răspunsuri:
| jhonsmyth a răspuns:

Da se poate, am un program....de asa ceva, dar stii ca este ilegal si te poate prinde prin server, ai grija sa nu te trezesti cu pol.la usalaughing daca vrei lasa id pe mesaj privat si iti transfer programu-l, e un pic cam mare180MBhappy

| Petrut_Alex_1997 a răspuns (pentru jhonsmyth):

Jhon te rog ia adresa mea de mes si da mi si mie prog pls mult pascalauflorine19902yahoo.com

| jhonsmyth a răspuns (pentru Petrut_Alex_1997):

Cu mare placerehappy
dont_break_my_heart90