| Satisfaction a întrebat:

Hey...vreau sa-mi fac tot parul cu violet de gentiana. Imi puteti spune cum sa il aplic corect ca sa nu-mi ramana si pe scalp sau cum sa fac sa imi ajunga pe tot parul pentru ca am parul destul de lung si nu am decat o sticluta de 25 de g. Culoarea parului meu este saten spre blond. Exista contraindicatii? Va rog mult sa-mi dati si un tutorial despre cum sa-l aplic daca stiti pe undeva ca eu am cautat pe youtube dar nu am gasit. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Cires_Stefania_1994 a răspuns:

Eu as zice sa nu iti faci parul mov..iti strici parul.Dar daca vei.Du-te la Coafor sa iti fac zic eu happy