| JustLiveYourLife a întrebat:

Hey! Vreau si eu niste statusuri frumose! Eventual versuri din melodii sau statusuri obisnuite! Multumesc mult
P. S: Nu conteaza ce fel de statusuri sunt, sa fie cat mai multe.

Răspuns Câştigător
| didixdsgregtrh a răspuns:

Buna.happy uite sper sa iti placahappy
18) Vreau o viata nouaa! Si de restuuu` caramele!

19) Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece.

20) La locul potrivit, la momentul potrivit, MAGICUL se intampla.

21) Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele.

22) Un zambet e ca 1000 de cuvinte.

23) Teoria zambetului:Ingerii nu plang.

24) Realitatea bate platourile de filmate.Viata`i frumoasa si fara efecte speciale.

25) Viata`i frumoasa.Asta cand o privesti din unghiul potrivit!

26) Chiar.daca unii nu ne lasa sa traim, privim inainte si ironic le zambim

27) Cand cuvintele esueaza, Muzica vorbeste.

28) Ai patruns vreodata dincolo de curcubeu ca sa vezi daca e colorat si-n partea cealalta?

29) Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.x

30) Cel mai bun motiv sa mergi la scoala: prietenii.

31) Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu "PRIETENI".

32) Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

33) Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat.x

34) Chiar dk el nu o sa-mi mai spuna " noapte buna" sau p strada "buna", am prietene care ma suna sa-mi spuna " Fata, esti de 1000 de ori mai buna decat aia pe care o suna ":-J

35) [♥]Am capul printre norì, dar de aici este o panorama supebaaaa. [♥]

36) Hai sa fugim, sa evadam # Hai sa plutim, sa zburam # Hai sa zambim, sa visam # Hai sa traim si sa uitam!

37) Acorda-ti tie primul loc, NU greselilor! Nu spune stop, chiar daca te simti sufocata.Invata ca in orice rau exista si un pic de bine! Invata sa ai grija in primul rand de tine!

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!
Viata seamana cu o poveste, ceea ce importa nu e lungimea ei, ci valoarea ei`

Sa nu uiti ca orice asteptare e provizorie, chiar daca dureaza toata viata.

Pentru fiecare 60 de secunde în care sti supărat, pierzi un minut din viaţa frumoasă pe care nimeni nu ţi-o poate da înapoi… aşa că învaţă şi tu să fii fericit şi să zâmbeşti!

. Stiu ca este greu dar sunt aici gata sa te ridic, cand simti ca pici!

Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!

Copilăria. Singurul paradis pierdut.

Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa.

Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!

Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!

Zâmbetul durează doar o clipă, dar amintirile lui o viaţă întreagă.

Adevărul doare. dar ceea ce ne lasă răni adânci este totuşi minciuna!

Ea nu e ca resul.Ea e pur si simpluu` ea`![ ]

Nu sunt asa cum ai vrea`! Iubeste`ma pe mine nu imaginea mea`!

O fata desteapta are un intotdeauna baiat pe care si`l doresc altele
funda?smug

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Status-uri & avatare http://sweety-things.weebly.com/statusuri-de-la-voix.html
Status-uri mess, messenger, statusuri funny www.avatare-messenger.ro/statusuri
Status-uri De-Calitate http://statusuri.de-calitate.ro/
Status-uri pe categorii http://www.statusuri-belea.com/category/statusuri-dnd/

| pryncesSs a răspuns:

Stiu ca e greu,dar sunt aici
Gata sa te ridic cand simti ca pici
Stiu c-astepti perioada in care va fi bine
Si cateodata ai impresia ca nu mai vine

Eu traiesc doua vieti diferite sti tu prea bine
Una cand sunt singur si una cand sunt cu tine

Poate chiar sti ce zic sau poate o iei in gluma
Dar sunt legat de tine exact ca un creion de guma

E deasupra tuturor, vegheaza.
Cand restu` dorm, ea e singura treaza.
Stie ca are ceva in plus,
E de neajuns fiindca-i mult prea sus.

Diferita, nu poate fi comparata,
Nici cu toti banii din lume nu poate fi cumparata.
Greu sa ajungi la ea, firesc.
Sunt multe ca ea, dar nu toate stralucesc.

Le tine pe restu` la distanta,
Stie ca n-are ce cauta pe langa vreo zdreanta.
N-are nevoie de nimeni,
Straluceste si singura, si il stie prea bine.

Nu o ai nici tu, dar nici altii,
Nu e genu` de fata care se baga in relatii.
Sunt atatia care au incercat
S-o atinga noaptea, dar au esuat.

Parca n-are niciun defect,
Cand se instaleaza seara, ea ii da efect.
Si mi se pare corect,
E o munca sa te mentii frumoasa. Respect!

E atat de speciala.
Dintre atatea milioane, apare la mine pe coala.
Poate nu-i place muzica mea
Ca din cate vad, eu nu exist pentru ea.

Nu stiu daca asculti asta, ma omoara.
Fa cumva sa ma anunti, ca timpul zboara...
Imi pare rau si nu stiu dac-o sa-mi mai para
Sa ma simt respins si a doua oara.

Imi pare rau daca te presez
Dar vreau sa m-asigur ca io-s cel pe care-l luminezi.
Daca nu-s eu steaua ta pereche
Nici sa nu-mi intra alt nume de fraier in ureche.

Nu caut sa-ti ajung intre picioare,
Vreau sa fim o familie unita, ca si caru` mare.
Poate ca tie-ti suna a dume
Da` o ard pe bune, zic lucrurilor pe nume.

Vescan: Se spune ca iubesti odata in viata,o singura iubire
Atunci cum se face ca suferim la orice despartire?

Sau schimbat prea multe in viata mea,va jur intruna
Dar parca pleaca nori cand apari tu,se calmeaza futuna

Ciudat,inca iti simt absenta,pare aberant
Dar stai de prea mult timp in inima mea fara flotant

Numai am puterea de atunci,atunci eram 2
N-am nevoie de tine dar am nevoie de noi.

Nu m-am schimbat de atunci,am dezgropat destul trecutul
M-am trezit prea mult cu perna in brate crezand ca esti tu.

incotro sa alerg...erai startul meu
mi-am pus incredere in tine si in bunul dumnezeu !

vreau , sa te mai tin de mana macar odata
sa ma imbib cu parfumul tau care ma imbata

mi-e greu sa vorbesc de tine la trecut ,
oricat de mult rau mi-ai facut, nu pot sa uit.

Incerc sa lupt , dar cel mai greu e ...
cand lupti cu tine insa nu-ti poti folosi armele,

mi-e dor de soapte dulci, de nopti pierdute
imi vin acum in minte doar clipele placute,

si doare sentimentul de iubire in mine moare,
mi-e greu dimineata sa privesc singur spre soare
sa stiu ca ...in locul meu e altcineva

Iti reprosam ca imi stai pe cap ca, ca nu ma lasi sa traiesc,
vroiam sa fiu liber cu ai mei, vroiam sa cred ca nu iubesc...

Si te-am vazut cu el de mana , m-am blocat pentru o clipa,
pentru prima data in viata pareai chiar fericita

din vise nimeni nu mi te poate lua
acolo esti cum vreau eu si doar a mea

Ea poate e singura ce poate
Cand apare sa-mi trimita problemele departe

Ea nu-i ca restul
Ea e pur si simplu ea

Visez sa imi spuna nopate buna
Ca ma strange in brate
Si cand ma strange de mana
Zambesc

El poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate

Are acel ceva
Atat de simpla, naturala
Ea e pur si simplu ea
Atat de simpla naturala

Stiu ca uneori e prea tarziu
Sa lupt de una singura
Nu stiu
Esti atat de departe
Un final fericit
Din povesti neterminate

Sh mi`e tare d0r d` clipele impreuna, ptr tne a f0st d0ar 0 simpla aventura si

Pl0ua`ncet, sh nuu` s` mai 0preste pl0aia! As vrea s` cred ca ii alta situatsie, da e t0t aia si

Snt d` piatra ! Nuu` mai simt nimic cand t` privesk, nici remuscari sh nici regrete

Te v0r calca`n pici0are ! Dc nuu` t` implici 0are? Tacand n`ai s` vezi in zare nici 0 cale d` scapare ! Dc taci? Tre` s` ceri ceea c` vrei

Sper ca intr-o buna zi o sa te intorci la mine. Si-o sa`mi spui "Iubii`, o sa fie bine!"

Nuu` credeam ca t0t ce`a f0st frum0s s` va sfarsii` asa ! Sh nuu` credeam ca intr`0 zi imi vei spune "pa", ca vei pleca t

Imi place, sh daca` visez stiuu` ca tuu` m` vei trezii . Imi place mult d` t0t asa, feluu` tauu` de a fii`

Are haine sumare sh bijuterii`n exces, cand itsi vb`este are un accent pervers, privirea fixa t` tsine sub c0ntr0l pan` cand t` lasa cu buzunaruu` g0l

Dak` ai auzit ca am fitse, n`am baiete nici 0 fitsa . Dar d` naspetii ca tne fug mai tare ca Nic0litsa! )

Pan` la urma e0 nuu` cer prea mult, 0 viatsa fara griji ca timpuu` este scurt

Deci nuu`ncerca s` ma judeci, caci ai uitat cum s` ma inveti s` fiuu` tare daca` pleci si

Tre` s` fii tare s` dem0nstrezi ca p0tsi s` fii in centruu` atentsiei sh mai presus d` t0tsi

Ai cva c` nimeni nuu` p0ate sa`mi de`a ! Asta e`n mintea lui, asta e sh`n mintea ta ! Zi d` zi, pas cu pas, t` gandesti ca sh el t` iubeste sh tuu`l iubesti ! "

Vr0ia d0ar iubirea, ca d` prea multe 0ri ea la iertat, ea nuu` e d` vna ca el s`a indepartat: "Ai grij` d` tne" i`a spus ea cand a plect

Uraste`ma, d` iubit nimeni nuu`i in stare !

Refuz s` mai fiuu` trista p` piese lente, vreauu` s` fiuu` fericita, nuu`ncerca s` ma l0vesti . Nuu` mai insista acum ca m` iubesti, nuu` mai suna, renuntza la mesaje!

Q t0ate astea, tuu` stii` cel mai bine ca 0rice`as fke e0 vn t0t la tne

Nici 0 p***a buna nuu` p0ate c0ncura cu drag0stea unei fete si

Ce p0t s` zic? Nuu` regret nimic ! Iar asta ptr ca snt ceea c` snt, stii`, defapt, necazuu` te educa !

ragostea inseamna durere…cand unul da si celalalt tot cere …sad

De ce ai plecat….de ce in urma m`ai lasat …de ce cand imi spui ca ma iubejti tot la ele te gandejti?….straight face
Fericirea mea are un nume`. Imi da toata dragostea din lume`. Numai u ai c nimeni nu aree`. Suflet bun sji un pik d soaree`!

sj t`sarut iar sj t cuprind sj te simt sj stiu ca asta nu e dkt` inceputul ca viitor nu poate fi de nu`i trecutul`!

- Oriunde ai fi`. 0rice ai face`. Cu 0ricine ai fi acum`. Candva te vei`int0arce . Cand va fi` prea tarziu`. Atunci ai sa pretsuiesjti` ce azi ai reusjit`sa pierzi`. happy -

- Maine de asj` pierde tOt. Eu sjtiu` ca in inima ta tOt timpul vOi avea un lOc`. itsi` d0resc t0t binele din lume . te iubesc` , la revedere` .

Desji-am trecut prin multe, suntem inca impreuna`. Caci nu potsi`sa cazi cand tsi`p cnva d mana`! love struck -

~ Nu vOm afla niciOdata` ce Oare ne` a legat. cand s`a sfarsit` deodata, cand Oare am uitat`. A ramas din NOI` . pOvestea NOASTRA`.Doar atat`! . E cnva sa ppOata creada in trecut`! straight face ~

smug [ " Sper ca sentimentu` sa se termine la fel de repede ca si bateria telefonului tau acum`. Te iubesc . " ]

- EU sunt nenorocita` fara d care n`ai putea s traiesti` ! Inima mea N`o dau oricui . Vezi sa Nu`mi gresesti` ! ;x"

- Orice s`ar intampla. el p mne` ma iubesjte. Eo sunt printsesaa`lui. Sji`fara mnee . nebunejtee`! .

"? PastreZ in mintea mea clipeLe frumOase?Si`mi paRe raw ca ele sUnt singuRele raMase`happy"

♥ Nu inteleg de ce esti atat de incapatanat, ti'am aratat ca pentru mine nu exista alt baiat!

●Timpul trece de parcă zboară, mă omoară . Mor de nerăbdare să te văd și a doua oară.

Fiecare tarfa de a'ta simtea parfumul meu in bluza ta cand te imbratisa devil:X!

Parfumul tau , in bluza meaa blushing :X !

Erai naturala , te simteai bine ,si se vedea ... Iti cauti jumatatea , si ti-ai cautat`o printre multi . Majoritatea erau copii care se credeau adulti happy !

Dar am nevoie de tine ca sa ma iubesti happy !

Conteaza masina de afara...apartamentul din capitala conteaza in ce tara o s`o duci la vara :*

♥Realitatea e mult prea dură atunci când dai de greu .Visele se spulbură aproape instantaneu

•Imi vine sa râd am impresia ca esti tâmpit.Ce naiba ti-am facut sa nu dormi linistit ?

Astazi... te'as strange in brate asa cum n'am mai facut'o niciodata m'ai lasa... ?

Am doar o intrebare: te gandesti la mine oare?

Esti riscul pe care mi-l asum. Te iubesc. :p

Daca e suparata, incearca sa o alinti. puppy dog eyes

Nu o tachina cu amintiri neplacute sau fosti prieteni. winking

Si crezi ca nu mai stii cum ma cheama? Crezi ca nu mai stii cine sunt? Crezi prost fraiere, ca tot Viata Ta sunt.

» " Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin… "

» " Ploua acum… Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie… atat de mult imi este mie dor de tine! "

» " Cand soarta imi va spune sa parasesc pamantul, cand oameni fara mila imi vor sapa mormantul, cand zile ptr mine nu vor mai exista,atunci dar nici atunci eu nu te voi uita… "

» " Astept o raza sa-mi patrunda in suflet, sa ma lumineze si sa-mi spuna "te iubesc!", iar acea raza sa fie vocea ta ce ma trezeste de dimineata… dar se pare ca nu o v-oi avea… "

»" Nu-mi stricatzi praosta dispozitzie… "

» " In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta… "

» " Am visat prea mult ce nu trebuia…am vrut prea mult ce nu trebuia…acum toti sunt fericiti….iar eu plang printre zambete si rasete… "

» " Tu de vei iubi pe altul… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC! "

» " Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine . dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine… "

» " Ai fost, esti, vei fi totul pentru mine, chiar daca pare imposibil eu tot o sa te iubesc enorm… "

» " Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile… "

» " Deseori zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celor ce plang! "

Funda puppy dog eyes ?

| pryncesSs a răspuns:

Iti reprosam ca imi stai pe cap ca, ca nu ma lasi sa traiesc,
vroiam sa fiu liber cu ai mei, vroiam sa cred ca nu iubesc...

Si te-am vazut cu el de mana, m-am blocat pentru o clipa,
pentru prima data in viata pareai chiar fericita

din vise nimeni nu mi te poate lua
acolo esti cum vreau eu si doar a mea

Ea poate e singura ce poate
Cand apare sa-mi trimita problemele departe

Ea nu-i ca restul
Ea e pur si simplu ea

Visez sa imi spuna nopate buna
Ca ma strange in brate
Si cand ma strange de mana
Zambesc

El poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate

Are acel ceva
Atat de simpla, naturala
Ea e pur si simplu ea
Atat de simpla naturala

Stiu ca uneori e prea tarziu
Sa lupt de una singura
Nu stiu
Esti atat de departe
Un final fericit
Din povesti neterminate

Sh mi`e tare dor d` clipele impreuna, pentru tine a fost doar 0 simpla aventura si

Pl0ua`ncet, si nu` s` mai 0preste ploaia! As vrea s` cred ca ii alta situatsie, da e tot aia si

Sunt d` piatra! Nuu` mai simt nimic cand t` privesc, nici remuscari sh nici regrete

Te vor calca`n pici0are! Dc nu` t` implici oare? Tacand n`ai s` vezi in zare nici 0 cale d` scapare! Dc taci? Tre` s` ceri ceea c` vrei

Sper ca intr-o buna zi o sa te intorci la mine. Si-o sa`mi spui "Iubii`, o sa fie bine!"

Nuu` credeam ca tot ce`a fost frumos s` va sfarsii` asa! Sh nu` credeam ca intr-o zi imi vei spune "pa", ca vei pleca t

Imi place, sh daca` visez stiu` ca tuu` m` vei trezii. Imi place mult d` tot asa, feluu` tauu` de a fii`

Are haine sumare sh bijuterii`n exces, cand iti vb`este are un accent pervers, privirea fixa t` tine sub c0ntr0l pan` cand t` lasa cu buzunaruu` g0l

Daca` ai auzit ca am fite, n`am baiete nici 0 fitsa. Dar d` naspetii ca tine fug mai tare ca Nic0litsa! )

Pan` la urma eu nu` cer prea mult, 0 viata fara griji ca timpul` este scurt

Deci nu`ncerca s` ma judeci, caci ai uitat cum s` ma inveti s` fiuu` tare daca` pleci si

Tre` s` fii tare s` dem0nstrezi ca poti s` fii in centruu` atentsiei sh mai presus d` toti

Ai ceva c` nimeni nu` poate sa`mi de`a! Asta e`n mintea lui, asta e sh`n mintea ta! Zi d` zi, pas cu pas, t` gandesti ca sh el t` iubeste sh tuu`l iubesti! "

Vr0ia doar iubirea, ca d` prea multe 0ri ea la iertat, ea nu` e d` vna ca el s`a indepartat: "Ai grij` d` tine" i`a spus ea cand a plecat

Uraste`ma, d` iubit nimeni nu`i in stare!

Refuz s` mai fiuu` trista p` piese lente, vreauu` s` fiuu` fericita, nu`ncerca s` ma l0vesti. Nuu` mai insista acum ca m` iubesti, nu` mai suna, renuntza la mesaje!

Q toate astea, tuu` stii` cel mai bine ca orice`as fke eu vn tot la tine

Nici 0 p***a buna nu` poate c0ncura cu dragostea unei fete si

Ce pot s` zic? Nuu` regret nimic! Iar asta pentru ca sunt ceea c` sunt, stii`, de fapt, necazuu` te educa!

ragostea inseamna durere…cand unul da si celalalt tot cere …sad

De ce ai plecat….de ce in urma m`ai lasat …de ce cand imi spui ca ma iubejti tot la ele te gandejti?….straight face
Fericirea mea are un nume`. Imi da toata dragostea din lume`. Numai u ai c nimeni nu aree`. Suflet bun si un pic d soaree`!

sj t`sarut iar sj t cuprind sj te simt sj stiu ca asta nu e decat` inceputul ca viitor nu poate fi de nu`i trecutul`!

- Oriunde ai fi`. orice ai face`. Cu oricine ai fi acum`. Candva te vei`int0arce. Cand va fi` prea tarziu`. Atunci ai sa pretsuiesjti` ce azi ai reusjit`sa pierzi`. happy -

- Maine de asj` pierde tot. Eu sjtiu` ca in inima ta tot timpul voi avea un lOc`. iti ` d0resc tot binele din lume. te iubesc`, la revedere`.

Desji-am trecut prin multe, suntem inca impreuna`. Caci nu poti`sa cazi cand tsi`p candva d mana`! love struck -

~ Nu vom afla niciOdata` ce Oare ne` a legat. cand s`a sfarsit` deodata, cand Oare am uitat`. A ramas din NOI`. pOvestea NOASTRA`.Doar atat`! E candva sa ppOata creada in trecut`! straight face ~

smug [ " Sper ca sentimentu` sa se termine la fel de repede ca si bateria telefonului tau acum`. Te iubesc. " ]

- EU sunt nenorocita` fara d care n`ai putea s traiesti`! Inima mea N`o dau oricui. Vezi sa Nu`mi gresesti`!; x"

- Orice s`ar intampla. el p mine` ma iubeste. Eo sunt printsesaa`lui. Si`fara mine. nebunejtee`!

"? PastreZ in mintea mea clipeLe frumOase? Si`mi paRe raw ca ele sunt singuRele raMase`happy"

♥ Nu inteleg de ce esti atat de incapatanat, ti'am aratat ca pentru mine nu exista alt baiat!

●Timpul trece de parcă zboară, mă omoară. Mor de nerăbdare să te văd și a doua oară.

Fiecare tarfa de a'ta simtea parfumul meu in bluza ta cand te imbratisa devil:X!

Parfumul tau, in bluza meaa blushing :X!

Erai naturala, te simteai bine, si se vedea... Iti cauti jumatatea, si ti-ai cautat`o printre multi. Majoritatea erau copii care se credeau adulti happy!

Dar am nevoie de tine ca sa ma iubesti happy!

Conteaza masina de afara... apartamentul din capitala conteaza in ce tara o s`o duci la vara :*

♥Realitatea e mult prea dură atunci când dai de greu. Visele se spulbură aproape instantaneu

•Imi vine sa râd am impresia ca esti tâmpit.Ce naiba ti-am facut sa nu dormi linistit?

Astazi... te'as strange in brate asa cum n'am mai facut'o niciodata m'ai lasa?

Am doar o intrebare: te gandesti la mine oare?

Esti riscul pe care mi-l asum. Te iubesc. :p

Daca e suparata, incearca sa o alinti. puppy dog eyes

Nu o tachina cu amintiri neplacute sau fosti prieteni.winking

Si crezi ca nu mai stii cum ma cheama? Crezi ca nu mai stii cine sunt? Crezi prost fraiere, ca tot Viata Ta sunt.

» " Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin… "

» " Ploua acum… Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie… atat de mult imi este mi-e dor de tine! "

» " Cand soarta imi va spune sa parasesc pamantul, cand oameni fara mila imi vor sapa mormantul, cand zile pentru mine nu vor mai exista, atunci dar nici atunci eu nu te voi uita… "

» " Astept o raza sa-mi patrunda in suflet, sa ma lumineze si sa-mi spuna "te iubesc!", iar acea raza sa fie vocea ta ce ma trezeste de dimineata… dar se pare ca nu o v-oi avea… "

»" Nu-mi stricatzi praosta dispozitzie… "

» " In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta… "

» " Am visat prea mult ce nu trebuia…am vrut prea mult ce nu trebuia…acum toti sunt fericiti….iar eu plang printre zambete si rasete… "

» " Tu de vei iubi pe altul… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC! "

» " Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine. dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine… "

» " Ai fost, esti, vei fi totul pentru mine, chiar daca pare imposibil eu tot o sa te iubesc enorm… "

» " Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile… "

» " Deseori zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celor ce plang! "

Funda puppy dog eyes?

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *