| JokoSmile a întrebat:

Hey. Vrem sa ii facem maine o surpriza Dirigintei si ne-am gandit pe niste biletele sa scriem diverse mesaje apoi sa i le lipim pe masina sau prin clasa ( biletele din astea mici, colorate). Nu prea stim ce sa scriem pe atatea biletele, ceva idei >:. Pana acum ne-am ganditi la ceva in genu:
1. Va multumim ca ne-ati iertat toate prostiile.
2. Va iubim!
3. Sunte-ti cea mai tare diriginta!
4.Va multumim ca ne-ati inteles!
5. Sunteti o persoana minunata!
6. Va respectam pentru tot ce ati facut pentru noi!

Ceva in genu, voi ce idei aveti puppy dog eyes!
Peace >big grin

2 răspunsuri:
| eutunoilafilm a răspuns:

Hai sa dam mana cu mana/ Cei cu 4 la romana/ si cu 2 la geografie/Dao draq de chimie/ Hai sa copiem vecine/ Vino-ncoace langa mine/ Da fitzuica la un loc /Amandoi s-avem noroc/ AMANDOI URAM FRANCEZA amandoi uram engleza /Mate chiar ca ne framanta/ Si diriga nu ne-ncanta/ Unde-i unul nu-i putere/ La suflat si copiere /Unde-s doi puterea creste/ S-apoi nota se mareste
Bafta!laughing

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Vreti sa ii faceti o surpriza mare? Va spun eu cum sa o lasati cu gura cascata.
Intr-o pauza decoratii masina cu un ciocan sa vedeti ce surpriza va avea happy