| zSchizophrenic a întrebat:

Eu si prietenul meu vrem sa ne facem un tatuaj,o coroana mai exact,dar vrem sa si scriem ceva in engleza sub ea, numai ca nu stim ce.Ne puteti da niste idei? Funda!:*

Răspuns Câştigător
| 1DeadMemories a răspuns:

What's a King/Queen without the crown!
King of my life! si Queen of my life!

14 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Puteti sa cautati pe internet modele sau sa va sfatuiti impreuna cu artistul care va va tatua. El ar trebui sa stie cel mai ibine.

| zSchizophrenic explică:

Impusca-te!

| Lawliet14 a răspuns:

O sa arati nasol cu tatuaj, ca fata!

| zSchizophrenic explică (pentru Lawliet14):

Nu ti-am cerut parerea asta! Si n-ai de unde sa stii cum mi-ar sta.Multumesc oricum!

| Hitback a răspuns:

Daddy* da bună asta oricum laughing

| zSchizophrenic explică (pentru Hitback):

Si tu odata cu el.

| Hitback a răspuns (pentru zSchizophrenic):

Draga acum ca nu ai primit raspunsul care ti-l doreai nu trebuie sa fi frustrată.

| zSchizophrenic explică (pentru Hitback):

Nu am de ce sa fiu frustrata cand dau peste niste oameni ca voi.Raspunsurile voastre sunt 0, sunt inexistente, d-aia v-am si spus sa va impuscati, ca nu aveti ce sa cautati aici. Observ ca singurul frustrat esti tu, atata timp cat mi-ai raspuns in continuare la intrebare.O zi buna sa ai! laughing

| Hitback a răspuns (pentru zSchizophrenic):

Daca ti-am dat replica inseamna ca sunt frustrat? Raspunsul tau poate doar sa ma amuze pentru ca habar nu ai ce inseamna frustrare. O zi buna sa ai si un sfarsit de zi cu mana pe dictionarul explicativ al limbii romane iti doresc.

| zSchizophrenic explică (pentru Hitback):

Mi-ai dat replica la ce? Habar n-ai ce spui acolo, iar daca citesti mai bine raspunsul meu iti vei da seama ce am vrut sa spun.Toti va dati "genii" pe internet, dar in realitate sunteti niste parliti.Inca odata :Impusca-te!

| Hitback a răspuns (pentru zSchizophrenic):

Imi pare rau ca nu intelegi ce spun. Cei drept ai tot timpul din lume sa ajungi la nivelul meu. O zi buna.

| Dragos636 a răspuns:

For eternity with you

| Valy9999 a răspuns:

La tine Queen(regina) la el King(rege)!

| Pateuuuuu a răspuns:

One life, one love ❤️