| enna_1113 a întrebat:

Hey
Vroiam sa va intreb, ce parere aveti voi despre o fata care inca este virgina la 18 ani?

Răspuns Câştigător
| Leon a răspuns:

Ti se pare o povara sau te simti stanjenita de chestia asta? eu cunosc una care are 26 de ani si nu se lasa de nicio culoare la prietenul sau, pentru ca in nebunia ei nu vrea sa se simta 'folosita' de nimeni. sarbatori fericite!

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Eu stiu una de 30!, asa ca... E chestie de "educatie", constrangeri, nestiinta, teama, ne-curiozitate, deschidere spre nou, "ne-curiozitatea" de a afla cum e sa fi atinsa, mangaiata si saruttata?!, etc, etc...

Daca abia la vara dai bacul si esti curioasa, informeaza-te foarte bine inainte, si fa Petting pana atunci, ca sa iti cunosti mai bine corpul si senzatiile, felul in care reactionezi la diferitii stimuli erogeni, si asa ai sa iti cresti semnificativ sansele sa fie Bine prima oara, si dupa!

| Libelle a răspuns:

Bravo ei!

| elasexygagica a răspuns:

Este bine ca sia pastrato pana la varsta asta dar si trebuie sa se trezeasca la realitate si sa se bucure de placeriile vietii pentru ca este majorawinking si ar fake bine sa nu treaca prin viata ca lebada prin apawinking

| Pissy a răspuns:

Foarte bine pentru ea happy

| claus a răspuns:

Crezi ca te minte daca zice ca e virgina si are 18 ani. sunt foarte multe fete peste 20 de ani care sunt inca virgine. probabil are dreptate. dar sa fim seriosi, te deranjeaza cu ceva ca ar mai fi virgina? bucura-te, o sa se simta bine si tu la fel.

| DEBrown a răspuns:

"Inca virgina la 18 ani"?
La cum ai formulat ce sa se inteleaga? Ca trebuia sa se f**a la 10 ani? Stiu ca in ziua de azi asa se intampla, dar sa stii ca inainte de revolutie mai toate fetele erau virgine pana dupa nunta. happy Deci foarte bine pentru ea.

| blaa a răspuns:

Ca este foarte inteligentatongue.

| ladybug11 a răspuns:

Bravo ei!