| IngeruMeuCurcubeuTau a întrebat:

Hey vroiam sa va intreb:https://www.youtube.com/watch?v=Gks_VXunGtE cum sa cant aceasta melodie? Mewreu ma incurc la versuri.DA.Ma rog stiu sa o cant dar nu foarte bine.Cum fac sa o cant mai bine, dar fara sa invat italiana?(sa o cant adica sa nu ma incurc in versuri ca cu vocea nu am probleme), scuzati cacofonia....pls FUNDA scuze categorie. aaaa si sa nu am ecranul cu versuri in fata ca ma fac de rs (trebuie sa cant la sfarsit de an)

1 răspuns:
| DependentaDeVise a răspuns:

E destul de greu s-o canti...pfffuu...eo as reusi pentru ca am invatat ceva in fine nu prea poti mai incearca exerseza cat poti! Succes!