| xAnDrAx a întrebat:

Heyahappy Am o problema... Deci nu sunt grasa sunt chiar slaba dar picioarele sus sunt cam grosute si nu imi plac. Cum sa scap de grasimea de pe ele... Fundahappy

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Fa exercitii pentru picioare.Alearga. Pedaleaza la bicicleta. Fa ridicari de picioare: stai intinsa si ridica picioarele sus tare si sa ai grija sa fie drepte. apoi coboarale si iar si iar. Poti sa faci cate 50 pe zi. happy chiar si 100
poti sta lipita de perete sau sprijinita pe un suport, si cu piciorul drept sa il ridici cat d trebuie poti in timp c stangul sta drept si nemiscate. fa lucrul asta de 45 ori cu un picior apoi cu stangul.
crede-ma ca va da roade. Si eu am patit asa.hee hee

Daca ai nevoie de mai multe sfaturi contacteaza-ma la : blackbarbie_idontcare@yahoo.com

Fundita?:*

1 răspuns:
| heartslow a răspuns:

Asa e la toate fetele, nu poti asa e la fete, pur si simplubig grin funda?"@