| DessertRose a întrebat:

Heya! Ce inseamna daca un baiat nu te uita dupa cativa ani in care nu vorbiti,?

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Dacă nu te-a uitat cu toate că nu ați mai vorbit de câțiva ani, probabil, a avut sentimente pentru tine la vremea aceea.
Părerea mea!

| DessertRose explică (pentru positivity):

Este vorba de o perioada de 3 ani in care nu vorbisem deloc, iar inainte de asta, eu i-am spus intr-o discutie ca-l plac, insa m-a ignorat, mi-a zis ca nu ma place si are prietena. Dupa ce am reluat legatura, nu ma uitase deloc, probabil a tinut minte cand i-am spus ca-l plac.