| Harumiiii a întrebat:

Heya TPU.De cateva zile am o problema. [sa zicem ^_^]. De fiecare data cand respid adanc ma 'inteapa' in partea stanga sub coasta [sub san mai bine zis I don't want to see]. Am crezut ca o sa-mi treaca peste noapte. dar de unde. ca dimineata tot la fel a fost, ba mai rau. Aveti vreo idee. ce as putea sa am?

Răspuns Câştigător
| onlymeme a răspuns:

Offf.stiu eu de la ce e happy
de la prea multa "maleficitate " (jigsaw ) laughing
lasa fath ca iti trece durerea aia de sub san:->:->

2 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Sar putea sa ai o problema medicala. ceva in gen mi se intampla si mie. trag aer in piept si deodata simt o intepatura puternika. care nu ma mai lasa sa respir liber cateva secunde bune (parca o sfoara. ma tine) se spune ca e din cauza oboselii a stresului. sau de la consumarea bauturilor carbogazoase in exces! incearca sa papi mai sanatos. si daca nu merge. o vizita la doctorul tau de familie n-ar fi o idee rea. ba chiar iti recomand! fundita?

| blaa a răspuns:

Ia putin zahar cu apa.laughing

Asta-mi facea maicamea cand ma intepa acolo big grin.