| kito_2036 a întrebat:

Heyaa!=)
Am si eu o intrebare... Oare voi slabi daca voi alerga de citeva ori pe saptamana a kite 2 km in fiecare dimineata? =P
Vreau sa slabesk cu 10 kg... ce sfaturi imi puteti da) Apropo ceia ce este legat de regimuri le cunosk pe toate xD

1 răspuns:
| TaniuTzzaTany a răspuns:

Pai ew ma consider prea slabutza ca sa tin regim, dar merge si alergatul numai sa o iei usor si depinde si de varsta... poti sa sari coarda sa joci jocuri sportive ca sa completezi