| IuliaaandaaaIsbff a întrebat:

Heyi. Vreau sa-mi iau un Samsung Galaxy S, E rezistent? de exemplu daca il sca data pe jos pateste ceva? si as mai vrea sa stiu ce pot face pe el? adica mai deosebit.

1 răspuns:
| 4DR14N0 a răspuns:

Buna.eu am Samsung galaxy mini. poti face foarte multe pe el.al m eu a patit multe era in husa si l-am scapat in apa si n-are nimic.l-am scapat si jos fara husa de vreo 5 ori si nu are nici o zgarietura sunt de incredere aceste teleoane.varmiu are galaxy si e rezistent!