| Renato2000 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s5 si e rezistent la apa(cel putin asa scrie). Vreau sa stiu daca voi face poze cu el la piscina sau il bag in apa pateste ceva? Vreau raspunsurile la cei care au s5 si au incercat asta. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| onuflorin1987 a răspuns:

Salut.Eu am facut poze cu un S5 in piscina cred ca avea in jur de 3 metrii.A mers perfect, nu am avut probleme.

2 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Eu zic totusi sa nu te risti... Daca vrei sa faci poze sub apa ia-ti o husa speciala subacvatica cu 15 lei happy Eu mi-am luat din Auchan happy

| ady000 a răspuns:

Nu trebuie sa il bagi la adancimi mari.
Stiu ca merge maxim 2 metri sau 1 metru.
Nu te du in fundul mari ca esti KO.