| KisaTheCute a întrebat:

Heyo!

Aş vrea să îmi spuneţi, care ştiţi, cum intru la Windows 7 la acea opţiune care îmi caută şi îmi instalează automat driverele. Eu acum o să îmi instalez Windows 7 Home Premium şi aş dori să îmi ziceţi unde să intru în acest Windows.

Fundăă!

Pa, pa!

Răspuns Câştigător
| eminembogdan a răspuns:

Teoretic optiunea e activata (default) dar sa sa ajungi acolo click Start ->Control Panel ->System -> Advanced System Settings ->Hardware -> Device Instalation Settings, da e mai bine sa instalezi tu driverele manual daca stii ce hardware ai